KONST / Litografier / Färglitografier 12769552
nr 1276 9552
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 2 st, Figurer. Signerad, numrerad 1/150. Motivet: 25x18 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:04:05
22/9 21:39:06